Den otevřených dveří na škole

Předevčírem (4.11) byl na mé škola SPŠE Ječná den otevřených dveří. V rámci projektu na škole, v kterém jsem již na pozici senior team leader byl svěřen mně a mému týmu úkol nejdůležitější a to: lákat studenty na školu. Připravili jsme si hodně sexy stolky s monitory v druhém patře a hodili tam naše prezentace (co je to LSD? Ječná v kapse, LSD Scrum a roboti na škole).

Byli jsme čtyři, každý měl na stole monitor a noťas. Dá se říct, že to bylo trochu jako výstava monitorů. Lidi chodili často a bylo jich hodně. Nejvíce mě bavila nějaká paní se synem, když jsem ve své prezentaci zmínil výhodu dlouhodobé maturity a vejšku bez přijímaček, docela surově strčila do synátora a řekla: “Vidíš, vidíš? Tam musíš jít to je jasný…” Dost mě bavilo, i že naše prezentace byly tak dech beroucí (nebo lidi na to prděli), ale nikdo nebyl schopný se pak zeptat.

Těším se na další den otevřených dveří.

Komentáře

komentářů

Autor

Jan Ružička

Pracuji v marketingu, dělám a starám se o weby, SEO, vymýšlím reklamy a mnoho dalšího. Více informací o mně naleznete na mém profilu na Linkedin.com.